“Someday, Someday, Maybe”: Czech Release

Czech fans, the Czech version of “Someday, Someday, Maybe” is now available!
The book, titled Jednoho dne, možná… and published by XYZ has been released on September 3rd.

Jednoho dne, možná…

Lauren Grahamová se proslavila rolí v seriálu Gilmorova děvčata, ale ještě předtím napsala vtipný a svěží autobiografický román o své touze stát se herečkou.
Píše se únor roku 1995 a Franny, která už v New Yorku bude skoro tři roky, stále pracuje jako servírka. Jejím jediným hereckým úspěchem je jen reklama na nevkusné vánoční svetry a občas nějaký ten casting. Její nejlepší kamarádka Jane a spolubydlící Dan se jí samozřejmě snaží všemožně podporovat. Franny je ale jasné, že fanklub čítající dva fanoušky, není zrovna velké terno. Zároveň moc dobře ví, že důležité je nevzdávat se. Protože jednoho dne se jí to možná podaří…
Jednoho dne, možná je příběh o naději, velkých snech, hledání sama sebe, překročení vlastních hranic, očekáváních, která od života máme. A také o tom nejdůležitějším – o lásce, bez které by to v životě nemělo smysl.

You can order the book here: Albatros Media

German fans, if the release of Lieber jetzt als irgendwann is still expected on January 22nd 2015, its cover has totally changed. Take a look at the very different new one here: Lieber jetzt als irgendwann.

This entry was posted in book, Someday Someday Maybe and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.